Başakşehir Kır Düğünleri

Başakşehirde kır düğünleri için mekan arayanları LAVİVA GARDEN’a bekliyoruz.İstanbul da kır düğünleri ve balo salonları için bir çok kişinin tercihi olan LAVİVA GARDEN ;600 kişilik davetlilerin rahat bir şekilde ağırlanacağı, göz alıcı ve şık konforuyla hayatınızın en önemli anlarını unutulmaz hale getiriyor. Güleryüzlü ve tecrübeli personeli , ücretsiz otoparkı ve tecrübeli vale hizmeti, sizler için her kolaylığı ve güzelliği düşünerek farklı tarzlarda konseptlerde tasarlanmış 3 adet salonuyla sizlere düğün manasında gerçek hizmetle tanıştırıyor.

Havuz başında düğün sevenler için havuz başı ve doğa manzaralı düğün alanı, Balo salonu sevenler için şık ve göz alıcı tasarımıyla balo salonu, kır düğünleri sevenler için doğa ile iç içe muhteşem bir kır bahçesi istanbul başakşehirde sizleri bekliyor.

LAVİVA GARDEN : İstanbul başakşehirde E6 Otobana yakın mesafede ve yol kenarında olması hasebiyle misafirlerinizin salona geliş ve gidişlerine büyük kolaylıklar sağlıyor. Şehrin göbeğinde ulaşım için uzaklara gitmeden doğa ile iç içe  olması aradığınız bütün özellikleri üzerinde barındırıyor.Başakşehirde Kır Düğünleri için LAVİVA GARDEN sizler için vazgeçilmez olacaktır.Yine sunmuş olduğu ek hizmetlerle gönülleri fethediyor.

.Evlenecek çiftlerin korkulu rüyası olan elektirik kesilmelerine karşı otomatik jeneratör sistemi, sıkıntılı havalarda davetlilerin rahat etmesi için merkezi olarak çalışan mükemmel klima sistemi, her salonun kendisine özel mükemmel bir şekilde tasarımı yapılmış dekorasyon ve ışık sistemi ile istanbul’un  kaliteli ve en lüks düğün organizasyon hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.

LAVİVA GARDEN; İstanbul başakşehirde ve tüm bölge genelinde seminerler, konferanslar, vakıf ve dernek toplantıları, düğün organizasyonları, sünnet düğünleri, kına geceleri, nişan törenleri, doğum günü kutlamaları, kır düğünleri ve dini düğün etkinlikleri için aranan en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Her anlatılandan daha önemlisi hem evelenen çiftlerin hemde davetlilerin memnuniyetlerini ön planda tutarak en önemli çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.Kalite politikamızı daima yükseğe taşıyoruz.

LAVİVA GARDEN  MUTLULUKLAR DİLER

× Canlı Destek